Pratęstas karantinas nutolino viltį sugrįžti į mokyklą, tad vėl teko ieškoti būdų, galinčių padėti mokiniams išaiškinti daiktavardžio giminės nustatymo ypatumus. Kadangi filmuotų pamokų paruošimas užima labai daug laiko, o jis nuotolinio ugdymo laikotarpiu tikrai nėra man draugas, dar kartą kreipiausi į išraiškinguosius programos Powtoon herojus.
Šį kartą pamoką veda Saulė, kuri labai gerai išmano, kaip atskirti vyriškosios ir moteriškosios giminės daiktavardžius. Ji netgi padės nepasimesti susidūrus su abiejų giminių formą turinčiais daiktavardžiais! Dvi nedidelės užduotys leis įtvirtinti pateiktą medžiagą, o pabaigoje pateiktas pasiūlymas išspręsti tarp sesers ir brolio kilusį kivirčą gali būti perkeltas ir į klasės valandėlę.
#Nuotoliniam mokymui
Norėdami pasitikrinti savo žinias mokiniai galės atlikti internetinę užduotį „Daiktavardžio giminės“, kurią sudaro net 30 vyriškosios, moteriškosios, vyriškosios ir moteriškosios giminės formą turintys daiktavardžiai. Tiems, kuriems ši užduotis bus per sunki, lengvesnių užduočių ras įraše DAIKTAVARDŽIŲ GIMINĖS .
Daugiau įrašų apie nuotolinį mokymą:
RUDENS NUOTAIKA NAUJA!
RUDŽIO NUOTYKIAI IR PAMOKĖLĖS APIE DAIKTAVARDŽIO SKAIČIUS
PAVASARIO DETEKTYVAI
KĄ GALI RANKOS?
KĄ DĖTI, KĄ MAUTI, KĄ VILKTI, KĄ AUTI?
MOKOMĖS LINKSNIUOTI BŪDVARDŽIUS
KONKRETIEJI IR ABSTRAKTIEJI DAIKTAVARDŽIAI
SU ŽYMA #NUOTOLINIAM MOKYMUI
DARBO DIENOS PLANAVIMAS MOKANTIS NUOTOLINIU BŪDU
UGDANTIEMS NUOTOLINIU BŪDU
VEIKSMAŽODŽIŲ KAITYMAS
ŽODŽIO DALIŲ ĮTVIRTINIMAS
Daugiau apie daiktavardžius: