Klasės naujienos 2014–2015

2015-06-06

MOKSLO METŲ PABAIGTUVĖS

     Kaip ir dera, mokslo metų užbaigimo šventė vyko kelionėje.

   Nusprendę apsilankyti kaimyninėje Latvijoje, pažintį su šia svetinga šalimi pradėjome nuo plačiausio Europoje Ventos krioklio Kuldygoje, vėliau dalyvavome paslaptinguose Riežupės smėlio urvų ritualuose, o ankstyvo kėlimosi nuovargį nuplovėme Jūrmaloje, Lyvu vandens parke.

Nors kelionė truko net šešiolika valandų, tačiau tai neišgąsdino ir neišvargino mokinių, nes prieš akis jų laukia poilsį, nuotykius ir įvairius vasaros malonumus žadančios atostogos.

 LINKIU JUMS GERŲ IR SAUGIŲ ATOSTOGŲ, VAIKAI!

2015-05-29

NAISIAI PAULIUKO AKIMIS

    Šio reportažo pavadinimą parašiau žalia spalva, nes Naisių miestelis mums pasirodė žalias ir jaukus. Nors Naisiai garsėja savo mitologiniu parku, kuriame eksponuojamos beveik visos Baltų mitologinės dievybės, tačiau Pauliukas šios kelionės metu labiau džiaugėsi gėlėmis, kankorėžiais, ožkytėmis ir gerų draugų kompanija, todėl jo foto albume Baltų dievų nepamatysite. Tačiau visi, besidomintys mūsų protėvių tikėjimu, virtualiai pakeliauti po Naisius galite mokyklos facebook puslapyje   https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153246948336858.1073741874.391815176857&type=3 

2015-05-03

SAVĘS PAŽINIMO LINK… 

Niekur nėra parašyta, kad klasės valandėlių metu juokauti negalima. Tuo labiau, kad mes ne šiaip  išdykavome, o mokėmės pasijuokti… iš savęs!

Tiesa, tai pavyko ne iš karto, nes visus, ypač mergaites, valdo noras atrodyti tik gražiai. Susėdę ilgai svarstėme, kokius mūsų charakterio bruožus reikėtų išskirti, kokius gal būtų galima pakeisti, kokių išvis reikėtų atsikratyti.

Savęs pažinimo valandėlė parėjo ne tik linksmai, bet ir atskleidė tai, ko patys savyje nepastebime. Kaip mums pavyko pažinti vienas kitą, spręskite patys 😀

2015-04-29

DIDIEJI GRETOS GYVENIMO POKYČIAI

Šiandien mūsų klasėje ypatinga diena – sveikiname Gretą su 16-tuoju gimtadieniu. Mūsų visų mylima mergaitė ne tik gaus daug dovanų, bet ir pasiims pasą. Pasas Gretos gyvenimui suteiks rimtumo, solidumo ir žinojimo, kad ji jau nebe mažas žmogutis, o pilnateisė Lietuvos pilietė!

Kas žino, gal ateityje Greta taps garsi, ir visa Lietuva ja didžiuosis. Jei taip atsitiks, mes galėsime visiems pasigirti, kad gyvenome ir mokėmės su Greta nuo mažų dienų 🙂

2015-04-19

JAU ŽINOME „KALBŲ KENGŪROS 2015“ REZULTATUS!kengura

     Kaip jau buvau rašiusi, šiemet konkurso „Kalbų kengūra 2015“ lietuvių kalbos užduotis atliko du mano auklėtiniai – Faustas Simaitis ir Veronika Michailova. Abu šaunuoliai pateisino visus lūkesčius: Faustui iki oranžinio diplomo pritrūko tik 1,25 taško, o Veronikai – 3,75.

     Pamatę tokius gerus rezultatus, net du mokinukai paklausė, ar galės kitais metais prisijungti prie šokliosios kengūros konkurso. Žinoma, kad galėsite, vaikai! Kiekvienas konkursas žadina smalsumą, leidžia pasitikrinti savo žinias ir prisijungti prie tūkstančių Lietuvos „kengūriukų“ 🙂

IMGP0733

2015-03-18

LINKĖJIMAI VERONIKAI!

    Šis įrašas yra skiriamas Veronikai, kuri dėl kojos kaulo lūžio negali būti kartu.

     Mieloji mergyte, kad tau nebūtų liūdna, siunčiame naujas savo klasės nuotraukas. Pasižiūrėk, kaip puikiai mes visi atrodome!

     O šiandien pasveikinome klasės vadovę Sigitą su gimtadieniu. Mes padovanojome jai 7 rožes nuo kiekvieno klasės mokinio. Nepamiršome jos apkabinti ir nuo tavęs, ir nuo Moksladraugio.

     Kai grįši į mokyklą, lietuvių kalbos kabineto nebepažinsi, nes mokytoja Sigita pakabino naujų spalvingų stendų, o mes penktadienį ruošiamės sutvarkyti savo klasę ir eiti paminėti Žemės dienos.

 2015-02-02

Geras žmogus negali būti abejingas. A. Vasiljevas

POKYČIŲ DIENA

 Pokyčių diena – tai organizacijos UNICEF vykdoma akcija, siekiant pakeisti labiausiai pažeidžiamų pasaulio vaikų gyvenimą. Jau 25-toji pokyčių diena buvo skirta vaikams, nukentėjusiems nuo karo Sirijoje.

Iš Jungtinės Karalystės atskriejęs kvietimas prisijungti prie mokyklų, sėkmingai dalyvavusių 2014-ųjų metų pokyčių dienoje, sudomino Klaipėdos Litorinos mokyklos mokytoją Sigitą Koroliovę ir Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokyklos surdopedagogę Kristiną Rimkienę, dirbančią su klausos negalią turinčiais jaunuoliais.

Abiejų mokyklų mokiniai neliko abejingi pasakojimams apie nelengvą pabėgėlių iš Sirijos dalią ir dar baisesnį gyvenimą tų, kuriems pabėgti iš šalies nepavyko. Pažintis su karo nusiaubta šalimi, tikros, neišgalvotos kenčiančių žmonių istorijos, žuvusių vaikų skaičius ir grėsmingai skambanti frazė apie prarastą kartą sugraudino ne tik mokinius, bet ir mokytojus. Sužinoję, kad net keli eurai gali iš esmės pakeisti mažųjų sirų padėtį, abiejų įstaigų bendruomenės nuoširdžiai įsitraukė į pinigų rinkimo akciją.

Žiūrint į Unicef atsiųstą plakatą, galima paskaičiuoti, jog už vaikų surinktus pinigus organizacijos nariai galėtų nupirkti avarinių vandens rinkinių, kurie suteiktų 8 šeimoms galimybę rinkti, saugoti ir valyti vandenį tam, kad jį būtų galima gerti. O gal mūsų auką Unicef atstovai išleis dviem minėtiems rinkiniams, o už likusius pinigus nuspręs paskiepyti net 500 vaikų.

Dėkoju jauniesiems geradariams: Veronikai, Vitalijai, Pauliui ir Lukui! Jūs esate jautrūs ir puikūs vaikai!  

2015-01-25

SMAGŪS POKYČIAI!

Su džiaugsmu pranešame, kad nepamiršome mokslo metų pradžioje patiems sau duoto pažado – padėti Moksladraugiui tapti kuo panašesniam į mus. Tačiau tam reikėjo padaryti ne vieną gerą darbą.

Kaip mums sekėsi, rodo Moksladraugio pokyčiai!

2015-01-12

ELGESIO KINO TEATRE TAISYKLĖS

Taip vadinosi klasės valandėlė, kurios temą pasufleravo mūsų išvykos į kino teatrą. Nors mokiniai kino teatre stengėsi gražiai elgtis, tačiau keletą klaidų jie vis dėlto padarė. Tačiau tikrai žinau, kad po šios klasės valandėlės mano mokiniai bus gero ir gražaus elgesio pavyzdys visai mokyklos bendruomenei.

2014-12-18

KALĖDINĖS LINKSMYBĖS

Spalvingi boulingo kamuoliai, gardžios picos ir mielos dovanėlės – taip jungtinės 6/8 klasės mokiniai šiemet šventė metų pabaigą!

2014-12-17

ŠVENTĖ ŠVENTĘ VEJA…

MES SVEIKINAM VITALIJĄ!

Nors visą savaitę ir pamokų, ir pertraukų metu sklando Kalėdų nuotaika, klasės valandėlei su smagiu pageidavimų maišelio vardu laiko visada surasime. Nieko nėra smagiau už linksmą pasiruošimo šurmulį ir dar vaikiškus mano auklėtinių žaidimus! Šiandien pūsdami balionus vaikai pastebėjo, kad jie, atlikus tik vaikams žinomą magišką ritualą, labai gerai laikosi ant bet kokio paviršiaus. Džiaugsmui ir išdaigoms nebuvo ribų. Net ir aš pasidaviau jų šėlionėms!

Todėl skubu pranešti, kad Vitalijos gimtadienis praėjo labai linksmai ir įdomiai.

2014-11-12

PAGEIDAVIMŲ MAIŠELIS

Planuodama klasės vadovo veiklą, į planus įtraukiau klasės valandėles, pavadintas žaismingu pageidavimų maišelio vardu. Po šiuo pavadinimu slepiasi mano auklėtinių noras praleisti valandėlę linksmai ir triukšmingai.

Šiandien juokas ir pokštai liejosi per kraštus, nes šventėme Veronikos ir Pauliaus gimtadienius. Triskart VALIO, šaunieji mokinukai! Linkime jums augti sveikiems, būti smalsiems, geriems ir nuoširdiems!

2014-10-16

MŪSŲ KLASĖJ ŠIANDIEN ŠVENTĖ!

Pirmajam šiais mokslo metais naujai suformuotoje klasėje vykusiam gimtadieniui vaikai ruošėsi net dvi dienas. Klasė buvo užversta balionais, o ant lango kabėjo didžiulis spalvingas sveikinimo plakatas LUKUI, kuriam sukako 15 metų.

2014-10-08

MALONIOS PERMAINOS

Tiems, kas domisi mūsų klasės gyvenimu, turime puikių naujienų! Pirmąją mokslo metų dieną pristačiusi vaikams naują keistokai atrodantį klasės draugą, sakiau, kad jo išvaizda keisis nuo kiekvieno gero vaikų darbo.

Akytes Moksladraugiui prieš dvi savaites priklijavo Paulius ir Faustas už nuoširdžią pagalbą silpniau besimokantiems mokyklos draugams.

Šiandien naujasis mokinys pasipuošė plačia šypsena, nes visi draugiškai tvarkė klasės stendą, kuris padės susipažinti su penkiais etnografiniais Lietuvos regionais.

Su nekantrumu lauksiu naujų gerų darbų, nes Moksladraugis man sakė, kad jis labai nori turėti nosį.

2014-09-02

NAUJOS JUNGTINĖS 6/8 KLASĖS  TAISYKLĖS

     Į klasę atėjus keistai atrodančiam naujokui dar keistesniu MOKSLADRAUGIO vardu, mokiniai sužinojo, kad nuo jų priklausys, ar naujasis klasiokas taps panašus į juos. Tam, visų pirma, reikėjo sukurti naujas klasės taisykles. O mamoms, sesėms ir broliams teko dar keblesnė užduotis – surinkti MOKSLADRAUGĮ  iš atskirų dalių! Kaip vaikams ir jų šeimų nariams pavyko, spręskite patys.

Mūsų klasės taisyklės

2014-09-01

VIRTUVĖS MITŲ GRIOVĖJŲ DĖKA SUGRIAUTAS TRADICINIS RUGSĖJO 1-OSIOS SCENARIJUS

        Rugsėjo 1-oji ilgai liks visų atminty, nes ji buvo ne tokia, kaip ankstesnės mokslo metų pradžios dienos. Pirmiausia visus nustebino būrys nepažįstamų svečių, kurie linksmai juokdamiesi žiūrėjo, kaip mes bėgiojame po mokyklos kiemą ieškodami iš geografijos kabineto pasprukusių virtuvės įrankių. Lengva tikrai nebuvo: vieniems reikėjo lėkti į stadioną nuo futbolo vartų nurišti kepimo mentelę, kiti bandė iš pašto dėžutės ištraukti stiklainių atidarytuvą, treti skubėjo į rūbinę nusikabinti samčio, o Faustui net teko lipti į medį, kad iškeltų iš jo stiklainį su pernykščiu kartoninių obuolių kompotu.

     Kol vyresnieji vaikai vykdė tokias neįprastas užduotis, mažieji kepė bandeles iš smėlio ir spalvotomis kreidelėmis margino ant asfalto išsibarsčiusius saldainius.

     Suaugusieji taip pat nenuobodžiavo: jiems teko prisiminti vaikystėje skaitytas ar girdėtas pasakas apie Čipoliną, Pagranduką, ropę, kurios senelis negalėjo išrauti, iki dangaus išaugusią pupą, lengvatikę varną, iš snapo išmetusią gardų sūrį ir kitas populiarias pasakas apie įvairius maisto produktus.

     Taip originaliai mokyklos bendruomenė sutiko žinią, kad Virtuvės mitų griovėjai (VMG) su gausiu būriu rėmėjų jiems padovanojo modernią kulinarijos klasę, kurios mokiniai neturėjo nuo pat įstaigos gyvavimo pradžios!

  

KLAIPĖDOS LITORINOS MOKYKLA KVIEČIA VISŲ AMŽIŲ VAIKUS MOKYTIS IR IŠTISUS METUS ILSĖTIS PRIE BALTIJOS JŪROS!

5 komentarai “Klasės naujienos 2014–2015

  1. Džiugu , kad vis dar yra pedagogų mylinčių šį sunkų ir nedėkingą darbą . Linkiu kantrybės , o dabar gero poilsio ir jėgų atgavimo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.