Klasės naujienos 2016–2017

2017-05-21

DILIN, Dilin, dilin…

     Vis tyliau skamba mokyklinis varpelis, išlydėjęs dar vieną mokyklos laidą. Šiandien ypatingai liūdna, nes ta laida yra mano auklėtinių. Sunku beatsekti, kada ir kaip jie užaugo, tačiau atminty išliks patys gražiausi mūsų bendravimo momentai. Net keista buvo žiūrėti į jaunąsias paneles, taip neatpažįstamai pasikeitusias po profesionalių Luko sesers Indrės teptuko potėpių… O juk dar pernai visos linksmai žaidė su mano išgalvotu kartoniniu Moksladraugiu, kuris paskutiniais metais liūdnai slėpėsi spintoje, nenorėdamas matyti paauglių kaprizų ir pirmųjų į mūsų klasę atėjusių ginčų… Tikiuosi, kad atsiminsite savo netikrą klasės draugą, kuris iš visų jėgų stengėsi išmokyti draugiškumo ir pakantumo šalia esantiems žmonėms.

     Gero vėjo, mano paukštukai! Skrisdami nors retkarčiais užsukite pas mane ir Moksladraugį. Mes jūsų visada lauksime!

Daugiau nuotraukų rasite mokyklos facebook puslapyje.

2017-04-28

KVIEČIAME!

kvietimas

2017-04-23

PIRMASIS EGZAMINAS

   Šiandien, sekmadienį, išlydėjusi iš savo namų nerimaujančią Veroniką, supratau, kad mano vaikams atėjo rimtų išbandymų metas. Nors nuo penktos klasės pratinau juos prie žodžio EGZAMINAI, tačiau ateinančią savaitę jiems teks atlaikyti ne mano sugalvotas užduotis, o gautas iš paties Nacionalinio egzaminų centro.

Tikiu savo mokiniais ir linkiu jiems sėkmingo pirmojo starto! 

Scan_20170423

2017-02-15

PASKUTINIAM SKAMBUČIUI ARTĖJANT     

     Nuojauta kužda, kad jau pasigedote mūsų naujienų. Atsiprašome už ilgą tylėjimą, nes esame be galo užimti: artėja 10 klasės egzaminai ir viena be galo svarbi šventė – paskutinis skambutis. Štai ta šventė ir užgožė visas kitas naujienas, nes norime, kad ta diena ilgam liktų ir mūsų, ir tėvų, ir mokykloje pasiliekančių draugų, ir mokytojų  atmintyje.

    Dalinamės pasiruošimo šventei akimirkomis. Daugiau nieko negalime pridurti, nes nenorime sugadinti staigmenos 😀

2016-12-22

KĄ LIKIMAS IŠBURS?

     Kai mano mergaitės pareiškė norą paskutinę 2016 metų klasės valandėlę paskirti senovės lietuvių burtams, apsidžiaugiau – pernykštis užsiėmimas paliko joms įspūdį. O kai mintimis perbėgome per 2015 metais iškritusius simbolius, ženklus ir kitus ateitį lemiančius daiktus, net sustingome – juk viskas išsipildė! Išsitraukusi vaistus mergaitė tebevargsta su sveikata; kitai žiedelis įnešė aiškumo svarstant, kas myli, o kas nemyli; mano išsitrauktas saldainis dovanojo ne saldžius metus, o… papildomus kilogramus, kurių ir taip netrūko 😉

Nors klasės valandėlė vyko pagal visas senolių tradicijas, tačiau šiuolaikinio skanumyno – picos – vaikai negalėjo atsisakyti. Tegul stiprinasi mano šaunuoliai, juk pavasarį laukia daug jėgų pareikalausiantys egzaminai!

2016-11-30

PYRAGŲ DIENA

     Šiandien vykusioje Pyragų dienos akcijoje mano mergaitės ir pyragais prekiavo, ir dainavo, ir surinktus pinigus skaičiavo… O Lukui teko stalus panešioti, kad jų ir kitų svečių gardumynai tilptų. Turiu savo klasėje ir renginio prižiūrėtoją, ir šokėjėlių, ir kepėjėlių, ir net finansininkių.

2016-11-24

RESPUBLIKINĖ KONFERENCIJA „VAIKAI VAIKAMS APIE KNYGAS“

   Šiandien be galo didžiavausi savo merginomis – Greta ir Veronika. Nepabūgusios konferencijos dalyvių grupėje įvykusių pokyčių – susirgo Lukas, Vitalijai sutrukdė nuotaikų kaita – jos garbingai atstovavo mūsų mokyklai ir pristatė ypatingos sėkmės sulaukusio projekto „Kelionė į pasaką“ metu sukurtą elektroninę knygą.

Daugiau apie projektą galima pasiskaityti čia.

14971894_10205852680875591_2027687565_n

4.jpg

2016-09-01

Apie pirmąją klasės valandėlę skaitykite čia.