Klasės naujienos 2018–2019

2018-10-25

KAVINĖ „ŠIMTMEČIO SKONIAI“

     Nuoširdžiai dėkoju savo mažiesiems kulinarams: Arnui, Deimantei, Romualdui ir jų tėveliams, broliams, sesėms už gardžius patiekalus; Nojui už žavią šypseną viliojant pirkėjus; sau už tai, kad pavyko įtikinti vaikų mamas renginio prasmingumu. Šiais metais naujoji Pyragų dienos versija surinko tiek, kiek nepavyko pirmosios ir antrosios akcijos metu 😀

2018-10-17

     GERA DRAUGĄ TURĖTI…

     Būna tokių dienų, kai iš beviltiškumo svyra rankos. Būna ir tokių, kada iš džiaugsmo drėksta akys. Šiandien kreipiausi į savo auklėtinius su neįprastu prašymu – kiekvienam sugalvoti po vieną būdą, galintį padėti mokymosi sunkumų turinčiam klasės draugui. Pasakiau ir prasidėjus pertraukai, išskubėjau į mokytojų kambarį.  

     Grįžusi pamačiau širdį suvirpinusį vaizdą – pertraukos poilsio atsisakę mano auklėtiniai nelaukė klasės valandėlės, nesvarstė, kokių metodų man pasiūlyti, o iš karto nusprendė praktiškai išbandyti įvairius žodžių išmokimo būdus. Ar eksperimentai pasiteisino, pasitikrinsime penktadienį, o šiandien aš gėrėjausi vaikų draugyste ir noru padėti 🙂

   

2018-10-16

TRYS K

   Šiandien mano mokiniai sužinojo Kaip, Kodėl ir Kiek kartų galima perdirbti popierių 🙂 

2018-10-12

KAIP MES BOBŲ VASAROS IEŠKOJOME

     Po vėjuotų ir lietingų dienų staiga atšilęs spalis iškėlė daug klausimų: iš kur ta vasarą primenanti šiluma; kodėl žmonės šį atšilimą vadina Bobų vasara; kur rasti Bobų vasaros įrodymų ir kt. Apsiginklavę lupomis, bloknotais ir rašikliais mano mokinukai išėjo į mokyklos kiemą ieškoti atsakymų į savo klausimus. Gerai, kad pasiėmė lupas, nes pirmas įrodymas – besiplaikstantys voratinkliai – laukė prie pat mokyklos įėjimo. Palyginę voratinklį su ilgais žilais plaukais, vaikai prisiminė tautosakos kūrinius ir pritarė senolių sugalvotam pasakojimui apie krūmuose įstrigusius bobos plaukus.

     Džiaugdamiesi dar kaitriais saulės spinduliais mokiniai jaukiai įsitaisė pasvirusio medžio klasėje ir tęsė rudens požymių paieškas, nes po paskutinės paieškos praėjus beveik mėnesiui, gamta smarkiai pasikeitė.  

2018-09-20

„ŽVAIGŽDUČIŲ VILTIES BĖGIMAS“

     Bėgome, aukojome, mintyse meldėmės tikėdamiesi, kad mūsų palaikymas palengvins onkologinių ligų kamuojamus žmones. Darbais, o ne žodžiais ugdomas vaikų pilietiškumas, tolerantiškumas ir empatiškumas.

2018-09-19

PIRMASIS NAUJOS KLASĖS GIMTADIENIS

     Visi puikiai žinome, ką reikia daryti pamokų metu, tačiau taip smagu atradus truputį laiko pirmajam klasės draugės gimtadieniui paminėti! O kad žinios plėstųsi, mokytoja pasiūlė raštu ir žodžiu perduoti Deimantei pačius nuoširdžiausius sveikinimus ir linkėjimus.  

20180919_112031

2018-09-03

MOKSLO METŲ PRADŽIA

     Gelsvomis jurginų kekėmis padabinta mokslo metų pradžia buvo sutikta ne pirmą, o trečią rugsėjo dieną. Tačiau tas pradžios jausmas, šiek tiek sumišęs su nerimu ir noru nepaleisti mamos rankos, šiek tiek su smalsumu ir džiugiu laukimu, nustūmė šalin kalendoriaus skaičius ir vėl suteikė galimybę pajusti kasmet pasikartojančios, bet mokytojų dėka kasmet vis naujai atrodančios šventės smagumą 😀 

Ką mano naujoji klasė veikė, skaitykite reportaže VORŲ INVAZIJA