Klasės naujienos 2013–2014

2014-05-30

Bandymas tapti žaliausia klase, arba įspūdžiai iš mokyklos bendruomenės Žaliosios šventės!

 

2014-05-29

Sveikiname vasarą gimusius!

Klasėj turime vaikų,

Kurie gimė vasarą.

Jei negalim būt kartu,

Švenčiame pavasarį!

Faustas ir Emilis

Tapo tikrais vyrais!

Džiaugiamės visi labai,

Spaudžiam dešines stipriai!

2014-05-22

Prašome netrukdyti, vyksta egzaminas

     Toks šiek tiek bauginantis užrašas ant lietuvių kalbos kabineto durų informavo, kad prasidėjo lietuvių (valstybinės) kalbos žinių patikrinimo metas. Penktokėliams šis išbandymas – pirmasis, šeštokai į žinią apie egzaminą žiūrėjo santūriau, nes jie egzamine dalyvauja jau antrą kartą.   

     Kaip sekėsi mano mokiniams, ar sudėtingos buvo egzamino užduotys, nesunku atspėti iš nuotraukų.

2014-05-17

     Ar žinote, kuo domisi Jūsų vaikai?

Kalbos ugdymo pamokoje „Mano mėgstamiausias užsiėmimas“ 5/6 klasės mokiniai pasakojo apie savo pomėgius. Nors bandžiau sudominti vaikus kryžiažodžių ir rebusų sprendimu, tačiau tądien, deja, nugalėjo kompiuteriniai žaidimai ir krepšinis.

2014-05-09

Vaizdas, labiausiai džiuginantis mokytojų akis

     Taip atrodė mano mokiniai penktadienį. Jų rankose buvo ne planšetiniai kompiuteriai, ne mobilieji telefonai, o seni, bet labai naudingi gramatikos vadovėliai.

     Kas gi įvyko, kad vaikai pamiršo savo žaisliukus? Nieko neįprasto – tą dieną jie rašė visų mokslo metų žinių patikrinimo darbą. 

     Sutikite, toks vaizdas – kiekvieno mokytojo svajonė!

2014-04-10

DŽIAUGIAMĖS!

Džiaugiamės ir didžiuojamės Faustu Simaičiu, dalyvavusiu respublikinėje olimpiadoje OLYMPIS 2014!

Kol Faustas bandė įveikti lietuvių kalbos užduotis, jo klasės draugai braižė sudėtingas žodžių junginių schemas.

2014-03-12

MŪSŲ KLASĖJ ŠIANDIEN ŠVENTĖ!

Kaip pavasario saulytė šviečia mūsų Emilytė.

Priežastis labai paprasta – šiandien jos gimimo diena!

2014-02-19

GRAŽIAUSIŲ LINKĖJIMŲ NUGALĖTOJAS – PAULIUS!

     Gražiausių linkėjimų, skirtų Valentino dienai, nugalėtoju tapo mūsų Paulius, meilės žodžius skyręs brangiausiam žmogui – savo mamai.
Kadangi šią savaitę penktokai atostogauja, apdovanojimų ceremonijoje negalėjome įteikti dovanos, tačiau ją įamžinome nuotraukoje. Pauliukai, mes tavęs jau pasiilgome. Greičiau grįžk ir atsiimk savo prizą!

2014-02-12

Baseine

     Šiandien iš spindinčių savo vaikų akių supratau, kad jie mieliau sėdėtų ne klasėje, bet prisijungtų prie Sočio olimpinių žaidynių dalyvių, kur matematikos formules pakeistų laiko skaičiavimas nuo starto iki finišo; lietuvių kalbos mokytųsi vardindami plaukimo būdus; gamtos ir kūno kultūros pamokas pakartotų sveikai gyvendami ir mirkdami svetingame Klaipėdos „Gintaro“ baseine, kurio durys atsivėrė mokytojos Aušros Gardžiulienės, dalyvaujančios su mokiniais projekte „Sveikatiada“, iniciatyva.

2013-12-19

Angelų savaitė

2013-12-04

Drąsūs, stiprūs, vikrūs!

 

2013-12-02

Ar girdėjot, ar regėjot,

Manto dieną kaip minėjom?

Juk yra labai svarbu,

Švęst gimtadienį kartu!

2013-11-22

PASIŪLYMAI, KAIP PRASKAIDRINTI NIŪRIĄ LAPKRIČIO DIENĄ, ARBA ĮSPŪDŽIAI IŠ PAULIAUS GIMTADIENIO

Lapkričio mėnesį gimusieji negali pasidžiaugti geru oru, todėl Pauliaus gimtadienio šventę nusprendėme papuošti geltonais balionais, ant kurių kiekvienas užrašėme šiltus ir nuoširdžius linkėjimus. Ir klasėje, ir lauke, ir mūsų širdelėse pasidarė šviesiau, šilčiau ir jaukiau.

Prisijunkite prie mūsų ir pasveikinkite linksmąjį Pauliuką su vienuoliktuoju gimtadieniu!

2013-11-11

VALIO! VALIO! VALIO!

Nei papildomos rudens atostogos penktokams, nei Pauliaus netikėta liga, nei pliaupiantis rudeninis lietus nesutrukdė atšvęsti Lonos gimtadienio.

Kaip tradicijos reikalauja, su dovanomis, vokeliais ir spalvingais balionais klasės draugai ir auklėtoja linkėjo Lonai laimės, džiaugsmo ir sėkmės. O žavioji šventės kaltininkė visus vaišino šokoladiniu tortu ir saldžia gira: tokia pačia, kaip ir šiuo metu skaitomoje pasakoje „Sigutė“.

2013-10-21

531548

LAPKRIČIO MĖNESĮ GIMUSIEMS PRAŠOME PAPLOTI!!!

2013-10-15

NE ŠVENTIEJI PUODUS LIPDO

     Pasirodo, puodus galėjo lipdyti ne tik senovės baltai, įsikūrę prie Baltijos jūros. Susipažinę su jų istorija, gyvensena ir tradicijomis Emilija, Lona, Emilis, Faustas, Mantas ir Paulius kartu su vyresniųjų klasių mokiniais mokėsi lipdyti puodus iš molio. Ir ne bet kokia, o virveline technika!

Taip jie dar kartą įrodė, kad puodų lipdymas yra ne šventųjų, o paprastų žmonių įprastas ir labai reikalingas darbas.

2013-10-04

To dar nebuvo!

     Ne veltui kalbama, kad genialiausios mintys ateina gurkšnojant kavą… Nuo rugsėjo 2-osios mokykloje pradėjo veikti Tėvų kavos klubas. Jam vadovauti pasiryžo… dešimtokės Simonos Ivanauskaitės tėvelis.

     Gėrė gėrė kavą klubo nariai, ir šovė jiems mintis Mokytojų dienos proga nustebinti savo vaikus. Ir nustebino! Spalio 4 dieną Klaipėdos Litorinos mokykloje įvyko didžiausia mokyklos istorijoje pedagogų kaita: buvo atšaukti visi darbuotojai ir jų vietas prie mokyklinių lentų užėmė vaikų mamos, tėčiai, sesės, broliai ir močiutės bei jiems į pagalbą atskubėję Klaipėdos apskrities gestų kalbos vertėjų centro darbuotojai!

     5/6 klasėje pakeisti mokytojus pasiryžo Fausto mama, pravedusi žaidimų pamoką, o Lonos mamytė supažindino vaikus su Biblija ir priminė jiems dešimt gerumo taisyklių.

2013-09-24

Gyvūnų ir paukščių karalystėje

     Žvėrys, paukščiai ir kiti malonūs bei netikėti atradimai lydėjo penktos ir šeštos klasės smalsuolius, rugsėjo 24-ą dieną nusprendusius Pasaulinę kurčiųjų dieną paminėti Klaipėdos rajono MiniZoo parke. Vaikai aplankė plėšriuosius gyvūnus, švelniakailius trušius, išdykėles beždžiones, garsiai besiskundžiančius ožiukus,  spalvingus fazanus, rimtus apuokus, mėgstančias pasispjaudyti lamas, į šunis panašius vilkus ir net rudąją mešką! O prie linksmų meškėnų narvo nusprendė, kad tai – Pauliuko pusbrolis, kadangi ir žvėrelių, ir berniuko pavardės šaknis sutapo. Smagu, kad vaikai prisiminė vakar aiškintą temą apie giminiškus žodžius. Dar smagiau, kad mažieji smalsučiai galėjo turiningai paminėti savo dieną!

*************************************************************************

2013-09-02

Akimirkos iš Rugsėjo 1-osios šventės

3 komentarai “Klasės naujienos 2013–2014

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.