Klasės naujienos 2020–2021

2020-11-25

ŠTAI KAIP ŠIANDIEN MES ATRODOME!

O pernai mūsų buvo mažiau. Ir atrodėme taip https://korsigita.com/mano-klase-2/klases-naujienos-2019-2020/

2020-10-14

IŠ KLASĖS Į LITERATŪROS SOSTINĘ ANYKŠČIUS

Spalio 14 dieną lietuvių kalbos pamokos ir klasės valandėlė persikėlė į Anykščius. Apie tai skaitykite https://korsigita.com/2020/10/17/is-klases-i-literaturos-sostine-anykscius/

2020-10-05

MOKYTOJŲ DIENA

Kai darbo knyga prisipildys idėjomis ir planais, pasidarys labai gera ir lengva. Tada pakilsiu kartu su balionais, kad iš paukščio skrydžio galėčiau pasigėrėti pražydusia diena, suvalgyti keletą saldainių, suteiksiančių dar daugiau energijos ir motyvacijos eiti toliau. Eiti ir vestis kartu savo mokinius. Ačiū už Mokytojų dienos stebuklą, mielieji!

2020-09-24

JŪRŲ EKSPERTAI

     Kas bendro tarp miške gyvenančio spygliuoto ežio, grėsmingai šnypščiančios gyvatės, tolumoje girdimo medkirčių pjūklo džeržgimo ir jūros?..

     Tai šiandien išsiaiškino mokiniai, gilindamiesi į daugiareikšmių žodžių atsiradimo priežastis Klaipėdos jūrų muziejuje vykusioje patyriminio ugdymo pamokoje „Tapk jūrų gyvūnų ekspertu!“. Ši pamoka – mano ir dailės mokytojos Jolitos Stumbrienės baigiamasis mokymo(si) ciklo „MOKYK(IS) MUZIEJUJE. Atrask. Pažink. Patirk.“ darbas.

     Su nuostaba pripažinę, kad jūrų gelmėse galima rasti ir liūtų, ir arkliukų, ir net žvaigždžių, mokiniai parinko kiekvienai jų tinkančias geometrines figūras, padėsiančias stalo žaidimo metu sukurti savo žuvį, kuri taps pirmuoju žingsniu moderniojo meno link.    

2020-09-03

KURIAME KLASĖS SISTEMĄ

Pirmąją šių mokslo metų pamoką pradėję kurti klasės sistemą, darbą tęsėme klasės valandėlės metu. Per kelias dienas apie visatą spėjome sužinoti gana daug, todėl šiandien perėjome prie planetų išvaizdos. Naudodamiesi gamtos ir meno terapijos būdais mano auklėtiniai sukūrė ypatingą Saulės sistemą, pagal kurią netrukus bus sukurtas klasės sistemos plakatas 🙂