Klasės naujienos 2020–2021

2021-06-07

VERSLUMO UGDYMAS

Šiandieninio Blusų turgaus dalyviai džiaugėsi prekyba, mėgavosi pirkimu už suprekiautus pinigus. Vieniems tai buvo dar viena šventė, kitiems, galbūt, ateities gyvenimo paieškos. Man ši diena parodė, jog verslininke netapsiu – vaikų reklaminio plakato popieriaus lapas kainavo 1,16 €, o turgui paruošta dėžutė su įvairiais mokykliniais daiktais, kainavusiais tik po 10  euro centų, „uždirbo“ man 1,10 € Tad aš papildžiau šventiškai mąstančiųjų gretas 🙂

2021-06-01

GELTONOS SVAJONĖS, GELTONOS ŠĖLIONĖS 🙂

TEGUL JŪSŲ GYVENIMAS BŪNA SAULĖTAS, MANO VAIKAI!

2021-05-11

ŠEIMOS PUOKŠTĖ

2021-03-31

„DVIESE BIJOTI DRĄSIAU“

Vakar pagamintas žydintis margutis – patyriminio ugdymo dienos „KIAUŠINIO PASLAPTYS“ baigiamasis darbas – šiandien vaikams atsilygino padovanodamas po knygą, kurios anotacijoje rašoma, kad pasakojimas apie draugystę tiks ir mažiems, ir dideliems. Ir dar rašoma, kad nuotaikingos dviejų draugų – Stručio ir Kurmio – istorijos pakeis netgi ledus! Esu didelė ledų gerbėja, per pavasario atostogas pabandysiu patikrinti šį teiginį.

Ačiū Labdaros ir paramos fondui „Švieskime vaikus“, kuris mainais už gėlėtą margutį atsiuntė skaitymo džiaugsmą!

2021-03-17

KAHOOT VIKTORINA

Trečioji gamtos savaitės diena buvo įdomi ir naudinga atradimu, kad ne visi viską žinome apie Žemę ir joje vykstančius reiškinius. Bet po viktorinos „Gamtos vartus atvėrus“ sužinojome tikrai memažai. Viena aišku, jeigu mane būtų mokiusios tokios mokytojos, kokios dirba Litorinos mokykloje, dar neaišku, kokiu keliu – humantariniu ar gamtamoksliniu – būčiau pasukusi.  

2021-03-16

„JAUNOJO MOKSLININKO DIENA“

Ne visus auklėtinius, atliekančius gamtos mokslų eksperimentus, šiandien pavyko nufotografuoti: su vienais pati eksperimentavau, kitus pamiršau, nes labai jaudinausi dėl jaunųjų mokslininkų nesėkmių. Tad pasibaigus įspūdžių ir naujų mokslinių žinių dienai visi įsiamžinome prie pirmosios gamtos mokslų savaitės veiklos – stendo, skirto grįžtančių paukščių sutikimui.  

O rytoj laukia nauji gamtos nuotykiai!   

2020-12-20

VAIZDAI PRO MŪSŲ LANGUS

Adventas eina į pabaigą, tačiau mano vaikų entuziazmas nemažėja. Jeigu pirmąją savaitę reikėjo paraginti ir priminti, kad Kalėdas turime sutikti su dideliu gerų darbų bagažu, paskutinę savaitę užduočių laukia ne tik mokiniai, bet ir jų tėvai 🙂 Tad darbai tampa vis įdomesni ir originalesni. Na o šiandien kviečiame pasivaikščioti po Klaipėdos mikrorajonus, užsukti ir į kitus miestus. Įdomu, ar atpažinsite, kur mes gyvename?!

2020-12-18

KALĖDINIAI SVEIKINIMAI

Išsiuntusi šios dienos Advento užduotį, už pusantros valandos pirmuosius sveikinimus gavau į… rankas. Ankstesniais metais tai nieko nestebintų, bet karantino ir nuotolinio mokymosi metu tai prilygo stebuklui! Taip mane nustebino ir nudžiugino 5–6 klasių mokiniai ir jų tėveliai 🧡 Ne mažiau gražūs ir virtualūs sveikinimai, kuriuos parašė ir apipavidalino mano vyresnieji. Geras tas Kalėdų laukimas!

2020-12-17

KALĖDINIAI KVAPAI

Kiekvienas paklaustas pasakys, kad Kalėdos turi ypatingą kvapą. Vieniems jos kvepia mandarinais, kitiems – imbieriniais meduoliais, tretiems – šokoladu, dar kitiems – eglutėmis… Mano auklėtinių namuose šiandien kvepėjo arbata, kurios receptą kūrė jie patys 🙂

2020-12-15

DRAUGYSTĖ VEŽA!

Teisingiau pasakius, turėjo vežti. Kurdama Advento kalendorių net nepagalvojau, kad viena iš užduočių susidurs su kliūtimis. Patekę į viruso gniaužtus šiuo metu susitikti su draugais galime tik virtualiai 😦 Gerai, kad mano auklėtiniai turi brolių ir seserų! Būtent jie išgelbėjo Advento kalendoriaus magiją. Smagios akimirkos nuotraukose liudija, kad BROLIAI IR SESERYS VEŽA!

2020-12-12,13

DĖMESIO NIEKADA NEBUS PER DAUG

Šį savaitgalį mano vaikai stengėsi suteikti džiaugsmo: kažką pamalonino netikėtu skambučiu ir šiltu pokalbiu, kažką pakvietė kartu pažiūrėti smagų kalėdinį filmą. „Nieko ypatingo“, – pagalvosite. Sutinku, tačiau kasdieniniame lėkime nepamiršti apgaubti dėmesiu namiškius, gimines ir draugus yra labai svarbu.

2020-12-11

KAS SKAITO RAŠO, DUONOS NEPRAŠO

Anksti ryte išsiuntusi šios dienos Advento kalendoriaus užduotį buvau sunerimusi, nes didelio entuziazmo nesulaukiau. Tačiau šį kartą posakis, kad rytas už vakarą protingesnis suveikė atvirkščiai 🙂 Po kalėdinių atostogų vaikai pristatys skaitytas knygas. Nekantrauju sužinoti, ką jie šį vakarą skaitė!

2020-12-09

KVEPIA KALĖDOMIS

Tokia greita reakcija į šios dienos Advento kalendoriaus užduotį leidžia spėti, kad kepimas mergaitėms teikia didelį malonumą.

2020-12-08

DĖMESYS MAŽIESIEMS

Aš net neabejoju, kad mano mokiniai labai myli ir rūpinasi savo augintiniais, tačiau šiandien vaikai jiems skyrė dvigubai daugiau dėmesio, nes to paprašė ir Advento kalendorius❤️.

2020-12-06

GRUODŽIO 6 DIENOS GERI DARBAI

Juk sakiau, kad žinau, ką mano vaikai veiks šį savaitgalį 🙂

2020-12-05

Prasidėjęs Adventas suteikė man aiškiaregystės galią – aš galiu pasakyti, kuo šiandien užsiima mano auklėtiniai, ką jie veiks rytoj, poryt ir kitas ateinančias dienas. Viso to paslaptis yra virtualus Advento kalendorius „Papuošk eglutę“, kuris atskleidė, kas iš mano vaikų tiki Kalėdų stebuklais 🙂

2020-11-25

ŠTAI KAIP ŠIANDIEN MES ATRODOME!

O pernai mūsų buvo mažiau. Ir atrodėme taip https://korsigita.com/mano-klase-2/klases-naujienos-2019-2020/

2020-10-14

IŠ KLASĖS Į LITERATŪROS SOSTINĘ ANYKŠČIUS

Spalio 14 dieną lietuvių kalbos pamokos ir klasės valandėlė persikėlė į Anykščius. Apie tai skaitykite https://korsigita.com/2020/10/17/is-klases-i-literaturos-sostine-anykscius/

2020-10-05

MOKYTOJŲ DIENA

Kai darbo knyga prisipildys idėjomis ir planais, pasidarys labai gera ir lengva. Tada pakilsiu kartu su balionais, kad iš paukščio skrydžio galėčiau pasigėrėti pražydusia diena, suvalgyti keletą saldainių, suteiksiančių dar daugiau energijos ir motyvacijos eiti toliau. Eiti ir vestis kartu savo mokinius. Ačiū už Mokytojų dienos stebuklą, mielieji!

2020-09-24

JŪRŲ EKSPERTAI

     Kas bendro tarp miške gyvenančio spygliuoto ežio, grėsmingai šnypščiančios gyvatės, tolumoje girdimo medkirčių pjūklo džeržgimo ir jūros?..

     Tai šiandien išsiaiškino mokiniai, gilindamiesi į daugiareikšmių žodžių atsiradimo priežastis Klaipėdos jūrų muziejuje vykusioje patyriminio ugdymo pamokoje „Tapk jūrų gyvūnų ekspertu!“. Ši pamoka – mano ir dailės mokytojos Jolitos Stumbrienės baigiamasis mokymo(si) ciklo „MOKYK(IS) MUZIEJUJE. Atrask. Pažink. Patirk.“ darbas.

     Su nuostaba pripažinę, kad jūrų gelmėse galima rasti ir liūtų, ir arkliukų, ir net žvaigždžių, mokiniai parinko kiekvienai jų tinkančias geometrines figūras, padėsiančias stalo žaidimo metu sukurti savo žuvį, kuri taps pirmuoju žingsniu moderniojo meno link.    

2020-09-03

KURIAME KLASĖS SISTEMĄ

Pirmąją šių mokslo metų pamoką pradėję kurti klasės sistemą, darbą tęsėme klasės valandėlės metu. Per kelias dienas apie visatą spėjome sužinoti gana daug, todėl šiandien perėjome prie planetų išvaizdos. Naudodamiesi gamtos ir meno terapijos būdais mano auklėtiniai sukūrė ypatingą Saulės sistemą, pagal kurią netrukus bus sukurtas klasės sistemos plakatas 🙂