Paskelbta Around the Baltic Sea in 365 days, eTwinning, Metodinės priemonės, Mokiniai, Projektai, Įvairūs

The poll for the most beautiful Project emblem! Gražiausios projekto emblemos rinkimai!

We are announcing the poll for the most beautiful Project emblem! You can vote until 15 of October. Support your friends!

Free online drawing tools

We are happy that our children had actively enrolled in the creation of the Project emblem. When we saw the rising… palm trees in our children’s emblems, we realized that the project acquainting children with the Baltic Sea and the countries around it was really necessary. It is sad that our neighbors did not want to participate in the Project. We invite everyone for a sightseeing tour around the Baltic Sea once more! You can join us anytime you want because each month we are having a new event.

Project participants from Poland and Lithuania

Skelbiame gražiausios projekto emblemos rinkimus! Balsuoti galima iki spalio 15 d. Palaikykite savo draugus!

Nemokami piešimo internete įrankiai

Džiaugiamės, kad mūsų mokiniai aktyviai įsitraukė į projekto emblemos kūrimą. Pamačius mokinių emblemose augančias… palmes, supratome, kad tikrai reikėjo organizuoti projektą, supažindinantį su Baltijos jūra ir aplink ją esančias šalis. Gaila, kad mūsų kaimynai nepanoro prisijungti prie mūsų. Dar kartą visus kviečiame į pažintinę kelionę aplink Baltijos jūrą! Jūs galite prisijungti prie mūsų bet kuriuo laiku, kadangi kiekvieną mėnesį vyks vis kita veikla.

Projekto dalyviai iš Lenkijos ir Lietuvos

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.