Paskelbta eTwinning, Metodinės priemonės, Mokiniai, Projektai, Įvairūs

December – the time of the most beautiful holidays! Gruodis – gražiausių metų švenčių laikas!

Hello, Polish partners!

Because we are having winter holidays after the month of December, we will not be able to finish important jobs, therefore  we invite you to take photos of the most beautiful sights in your countries and share them with the project participants. Let‘s prove that the Baltic coast isn’t called a pearl of exceptional beauty for nothing. Picture not only the beauty of the wild nature but also the handmade one from the people living in the Baltic countries.

We also suggest visiting http://www.logomaker.com/ , http://www.logoease.com webpages and create book markers that you present to your friends and family members.

Kadangi gruodį ruošiamės šventėms, po kurių ir jūs, ir mes turėsime žiemos atostogas, rimtų darbų nudirbti nebespėsime, todėl kviečiame fotografuoti gražiausius žiemos vaizdus savo šalyje ir pasidalinti jais su projekto dalyviais. Įrodykime, kad ne veltui Baltijos pajūris vadinamas nepaprasto grožio perlu. Užfiksuokime ne tik laukinės gamtos grožį, bet ir tai, ką sukūrė darbštūs Baltijos šalių žmonės.

O taip pat siūlome apsilankyti svetainėse http://www.logomaker.com/ , http://www.logoease.com  ir susikurti skirtukus knygoms, kuriuos galėsite dovanoti savo draugams ir artimiesiems!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.