Paskelbta Dalelytė, Metodinės priemonės, Mokiniai, Morfologija

Dar kartą apie socialinę kampaniją „Mokykla 2.0“

Pažvelkite į šiose nuotraukose užfiksuotus mokinių veidus ir pabandykite atspėti, kokį dalyką jie mokosi.

Neatspėjote? Nesistebiu, nes įprastinę pamokos tylą nutraukęs mokinių juokas dažniau girdimas pertraukų metu. O dabar atsisėskite, nes tikrai nustebsite sužinoję, kad šitaip smagiai neįgalūs girdėti vaikai pasitikrino savo žinias … apie dalelytes lietuvių kalbos pamokoje!

Pasidalinti savo įspūdžiais paskatino spalio mėnesį portale bendraukime.lrytas.lt vykusi socialinė kampanija „Mokykla 2.0“, kurioje dėl nenumatytų asmeninių bėdų su mokiniais nebespėjome pasidžiaugti informacinių technologijų teikiamomis galimybėmis mokytis nelengvos lietuvių (valstybinės) kalbos įdomiai ir su entuziazmu. Tuo pačiu norisi ir atsakyti tiems, kurie rašė tokius skeptiškus komentarus: „Kuo greičiau naikinti mokyklose visus tuos planšetus ir kompiuterius. Į rankas įgrūsti pieštuką, šratinuką ir skriestuvą, kad smegenys geriau veiktų. Kompiuteriu ir namuose išmoks. Mokyklose reikia mokyti, o ne linksminti kompiuteriais.“

Pridedu šitokį džiaugsmą sukėlusią metodinę užduotį „Dalelytės“, kuri yra parengta tradicine Microsoft PowerPoint programa, nereikalaujančia turėti nei planšetinių kompiuterių, nei išmaniųjų telefonų, prieš kuriuos taip nusistatę skeptikai. Jeigu yra galimybė mokyti novatoriškai ir įdomiai, kodėl mes, mokytojai, turėtume jos atsisakyti?! Naujovės ne tik skatina vaikus mokytis, naujovių jie nori ir laukia!    

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.