Paskelbta Idėjos kalendorinėms šventėms, Mokiniai, Specialistams ir tėvams, Tai įdomu

JUDĖJIMAS – SVEIKATA!

16559129-illustration-of-cartoon-kids-sports-charactersŠiandien dalyvaudama mokyklos bendruomenės šventėje, pagavau save galvojant, kad mūsų mokinių tėveliai yra labai linksmi, judrūs ir sportiški žmonės. Nebeatsimenu, kelintą kartą mokykla rengia, tradicine jau tapusia, bendruomenės dieną, tačiau gerai menu, kad kiekvienoje šventėje dalyvauja gausus būrys tėvelių. Ar pamenat, kaip mokinių tėčiai linksmai suko spalvotus lankus ir nerūpestingai bėgiojo po mokyklos stadioną paskui išdykėlius aitvarus? Ar menat, kaip linksmai ir entuziastingai estafetėse dalyvavo vaikų mamos ir… močiutės?

Šiandien bendruomenės diena, pavadinta rimtu „Judėjimas – sveikata“ vardu, taip pat sukvietė didžiulį būrį bendruomenės narių, neišsigandusių stipraus lietaus. Mokyklos salėje visi smagiai pažiūrėjome nuotaikingus mokinių, Klaipėdos jaunimo centro teatro studijos „Aušra“ narių, ir režisierės Živilės Dargytės sukurtus etiudus, kuriuose ne vienas atpažinome save ar savo kaimynus. Po spektaklio prasidėjo sportinės linksmybės. Apsidžiaugiau ir vėl išvydusi aktyviai estafetėse, kurias vedė Klaipėdos kurčiųjų sporto klubo „Šermukšnis“ prezidentas Arnestas Karpauskas, mokyklos kūno kultūros mokytoja metodininkė Aušra Gardžiulienė ir mokinių tarybos pirmininkas Rokas Koveckis, dalyvaujančias mamas, bet tėvelių pasyvumas šiek tiek nuvylė. Gal rungtys vyrams pasirodė per lengvos, o gal renginys, dėl prasto oro vykęs ne lauke, neleido tėčiams atsiskleisti?!

Reikės apmąstyti šiuos keistus pokyčius, o dabar belieka padėkoti šventės rėmėjams – UAB „Vakarų pramoga“, Klaipėdos gestų kalbos vertėjų centrui, Klaipėdos kurčiųjų sporto klubui „Šermukšnis“ – ir pasidžiaugti šventės akimirkomis, užfiksuotomis mokyklos žurnalistų būrelio foto objektyve!

Vienas komentaras “JUDĖJIMAS – SVEIKATA!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.