Paskelbta Mokiniai

Lietuvių kalbos konkurso „Olympis 2014“ atgarsiai

Nors konkursas jau seniai pasibaigęs, tačiau dovanų ir padėkos raštų lietus dar kartą priminė apie jį. Dalyvavusių lietuvių kalbos konkurse mokinių nuomone, tai buvo sunkus, bet įdomus išbandymas. Ne visi klausos negalią turintys vaikai spėjo atlikti užduotis per nurodytą laiką; nemažai klausimų neatitiko jų ugdymo programos, todėl mokiniams buvo pasiūlyta atlikti žemesnio lygio užduotis; trūko ne tik žinių, bet ir galimybės ilgiau apgalvoti užduotus klausimus, išsiaiškinti nesuprantamas sąvokas. Tačiau pirmą kartą organizuotas konkursas suteikė nemažai džiaugsmo, adrenalino ir pasitikėjimo savimi.

Sužinojus konkurso rezultatus, pasitikėjimas ir pasididžiavimas savimi išaugo dvigubai. II laipsnio diplomais „Olympio 2014“ organizatoriai įvertino septintokės VERONIKOS MICHAILOVOS ir dešimtoko ROKO KOVECKIO žinias, o penktokas FAUSTAS SIMAITIS, pirmą kartą dalyvavęs respublikiniame konkurse, gavo I laipsnio diplomą!

Padėkos, diplomai ir dosnios organizatorių dovanos buvo įteiktos paskutinį gegužės penktadienį, tradicinės bendruomenės šventės metu, kad visi šventės dalyviai aplodismentais ir pergalingais šūksniais galėtų pasveikinti šaunius mokinius!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.