Paskelbta Specialistams ir tėvams

Savi tarp savų

Dažna šeima išaugtus vyriausios atžalos vaikiškus batukus ir rūbelius perduoda jaunesniems vaikams. Klaipėdos kurčiųjų ir 16525719-kids-at-the-playgroundneprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos bendruomenė, sulaukusi 18 metų, pasielgė taip pat – nuo pradinių klasių pamėgti žaislai, knygos, tradicijos ir žinios rugsėjo 1 dieną bus perduotos visiems Klaipėdos miesto ir Vakarų regiono gyventojams, panorusiems lankyti naujai atidaromą ikimokyklinio ugdymo grupę kurtiems ir neprigirdintiems vaikams, o taip pat ir pageidaujantiems kochlearinių implantų naudotojams.

  • Pačia moderniausia, girdėti padedančia, FM sistema Amigo T10/ARC aprūpintoje jaukioje grupėje mažyliais rūpinsis kompetentinga surdopedagogų komanda, savo darbe taikanti naujausius ugdymo metodus.
  • Nedidelis vaikų skaičius grupėje leis taikyti kiekvienam individualų ir diferencijuotą ugdymą, padės atsiskleisti vaikučių pomėgiams, talentams, kuriuos jie galės realizuoti profesionalioje teatro studijoje „Aušra“, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre, mokyklos šokių, dailės, sporto, žurnalistų būreliuose.
  • Mokykla-darželis siūlo vaikams puikias ugdymosi ir laisvalaikio sąlygas; patogų susisiekimą miesto ir Klaipėdos apskrities gyventojams; bendrabutyje gyvenantiems mažyliams garantuoja saugumą ir žada namų jaukumą.

Pasijusti savais tarp savų padės vyresniųjų draugų rengiamos šventės, koncertai, išvykos. Tik šioje mokykloje-darželyje jūs turėsite galimybę išbandyti savo jėgas kasmetinėje skautų stovykloje. Tik čia galėsite skaičiuoti kriaukleles ir gintarėlius, drąsiai rašyti smėlyje pirmuosius žodelius, kadangi Baltijos banga greitai nuplaus netyčia padarytą klaidą ir suteiks progą viską pradėti iš naujo.

Kontaktiniai duomenys:

Smiltelės g. 22, LT – 93146 Klaipėda.

Tel. Nr.: 846 345911

Elektroninis paštas: sekretore@kurtieji.lt

Mokyklos internetinis adresas: www.kurtieji.lt

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.